St. John The Baptist Ukrainian Catholic Church in Newark NJ

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ПРИ ЦЕРКВІ СВ. ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ В НЮАРКУ

Благодійна Акція при церкві св. Івана Хрестителя в Нюарку почалася у вересні 2010 року, коли група парафіян запалилася ідеєю допомогти потребуючим людям. Від самого початку по сьогоднішній день ця організація має подвійну мету – тут в Америці допомагати власним потребуючим парафіянам та бездомним людям в місті Нюарку а також допомагати потребуючим в Україні.

Найперше ми допомагали людям похилого віку та хворим у нашій церковній громаді. Продовж п’ятьох років ми що два тижні доставляли домашні обіди тим парафіянам, котрі цього дуже потребували. Благодійна Акція також допомагала і продовжує допомагати церкві св. Івана на долині міста Нюарку, церкві яка щоденно годує 800 бездомних людей. На початку ми збирали сухі харчі від наших парафіян та це їм доставляли але з часом показалося, що є значно краще дарувати цій кухні гроші або закуповувати їм ті харчі, яких їм найбільше потрібно.

Тому, що в Україні тепер тяжкі часи, багато уваги та праці присвячуємо потребуючим людям в Україні. Від вересня 2010 року до січня 2016 року:

 • Вислано понад 450 (40-50 фунтових) пачок з уживаним одягом та шкільним приладдям - до сиротинців, бідних родин та людей похилого віку у різних кутах України.
 • 2012 року ми почали збірку інвалідних візків і на даний час вислали інвалідам в Україні понад 400 інвалідних візків, понад 200 ходунок та приблизно 100 біо-туалетів.
 • 2013 року ми закупили і вислали понад 7000 годинників які говорять час сліпим.
 • Щороку ми висилаємо іграшки дітям у сиротинцях, дітям в бідних родинах та дітям ув’язнених жінок.
 • Ми допомагаємо бездомним міста Києва а також 2013 року оплатили літний табір дітям які живуть на вулицях міста Києва.
 • Ми працюємо з центром для алькоголіків в Дрогобичі. Висилаємо їм уживаний одяг і вітаміни. Ми також їм закупили підручники для інструкторів АА і подарували їм гроші на їх різні потреби.
 • Ми близько співпрацюємо з Товариством Богдан біля Чернівців, до якого належать понад 400 фізично або умово неповносправних дітей і посилаємо їм інвалідні візки, біо-туалети, одяг та гроші.
 • Від 2010 року, ми вислали багато тисяч памперсів інвалідам в різних містах України.
 • В серпні 2014 року ми закупили сотки бандажів проти кровотечі, які ми передали воякам в Україні.
 • 2015 року ми зробили збірку взуття та шкарпеток і зібрали понад 1000 пар взуття і понад 2000 пар шкарпеток.
 • Тепер маємо на меті допомагати інвалідам, важко хворим та людям похилого віку. яким тяжко прожити.

Ми працюємо руками священиків, монахинь та різних довірених волонтерів, які працюють з потребуючими людьми. Найбільшу підтримку у нашій праці маємо від нашої парафіяльної родини, яка вірить в нашу працю і є дуже щедра. Нашою акцією провадять виключно волонтери і ми маємо мінімально витрат.

Ми не можемо допомогти всім потребуючим але напевно даємо як фізичну так і моральну підтримку багатьом - а це є наша мрія і головна ціль.